DRUSKININKŲ MIESTO MUZIEJUS

Druskininkų miesto muziejus įrengtas reprezentaciniame pastate, Valstybės saugojamame kultūros objekte – viloje „Linksma“. Mūrinis moderno ir neoklasicistinio stiliaus vasarnamis stovi Druskonio ežero šiaurės rytiniame krante, šalia bažnyčios, pačiame miesto centre. Vilos ir aplinkos dermė žavi gyventojus bei kurorto svečius, dėl to ši vieta yra dažniausiai fotografuojama Druskininkuose. Miesto muziejaus pastatą, vilą „Linksma“, galima drąsiai vadinti Druskininkų kurorto vizitine kortele.
Muziejuje įrengta vienintelė mieste nuosekli kurorto istorijos ekspozicija, sukaupta vertinga Druskininkų ikonografinė ir archyvinė medžiaga, vyksta daug renginių, koncertų, susitikimų, konferencijų. Išnaudojamos renginiams ir Muziejaus aplinkos erdvės. Terasoje, po atviru dangumi, šiltais metų sezonais vyksta kamerinės muzikos koncertai, skaitomas eiliuotas žodis.
Muziejus prisistato ir kitose Lietuvos kultūros įstaigose bei užsienyje: iš savo rinkinių yra surengęs ne vieną parodą Lietuvos Nacionalinės UNESCO komisijos parodų salėje, Lietuvos, kaimyninių šalių Baltarusijos, Lenkijos ir Latvijos galerijose bei muziejuose, Lietuvos ambasadose, turizmo centruose.
2012 -2013 m. vyko Muziejaus pastato rekonstrukcija ir aplinkos sutvarkymas. 2013 m. rugsėjo 28 d. Muziejus su atnaujintomis ekspozicijomis atvėrė duris lankytojams.
Muziejaus patalpos atlieka dar vieną reprezentacinę funkciją. Čia vyksta iškilmingų civilinių santuokų registracija.

Bilietų kainos

Suaugusiems – 2 EUR
Moksleiviams, studentams, žmoniems su negalia, 80 metų ir vyresniems asmenims – 1 EUR
Ekskursijos lietuvių kalba – 10 EUR
Ekskursijos užsienio kalba – 20 EUR
Edukacinė programa (grupė nuo 11 iki 25 žmonių) – 2 EUR/asm


Darbo laikas

I-VI 11.00 – 17.00 val.
Valstybinių švenčių išvakarėse 11.00 – 16.00 val. 
Muziejus nedirba valstybinių švenčių dienomis